+ 38 048 738 08 08

 
  

Нео-час, магазин морских подарков, эксклюзивных сувениров → «DE ROSA RINCONADA»

  
  
Адрес Телефон Режим работы
г. Одесса, Ул. Толбухина, 135 тЦ мегадом 7034157, 7034158 Ежедневно с 10 до 20
  
DE ROSA RINCONADA
  

De Rosa Rinconada актуальна на любое торжество и для любого праздника и без него. В преддверии Нового года особо актуален символ года - в этом году будет царить Лошадь. На день Святого Николая Ваш ребенок будет рад симпатичной фигурке полярного медвежонка , на 23 февраля это может быть мужественный царь зверей Лев. А когда хочется сделать приятное самому себе — стоит присмотреться к милому Слонику или сказочному Единорогу. Эксклюзивные статуэтки создают неповторимый колорит и подчеркивают индивидуальность любого интерьера. Они будут уместны как на рабочем столе в офисе так и интерьере вашей комнаты. Каждая фигурка упакована в изысканную коробку темно синего цвета, в которую вложен мини каталог.

Каждая фигурка DE ROSA RINCONADA индивидуально обработана вручную. Вырезанные рукой и окрашенные рукой детали, включены в индивидуальные проекты, что гарантирует эксклюзивность каждой фигурки: никакие две статуэтки не делаются точно такими же.

  
  
Название Фото Описание
рыбы
  
Название Фото Описание
жираф
Символ далекоглядності, цілеспрямованості, прагнення досягти висот, уміння передбачати розвиток подій, у тому числі у бізнесі.
Жирафа - один з найдавніших символів щастя, удачі, добробуту.

  
Название Фото Описание
орел
Орел - уособлення царственої величі. Тому талісман у вигляді Орла або з його зображенням зробить господаря ще благороднішим і прославить його дух. Людина, яка володіє талісманом зможе передбачити наміри своїх недругів і стрімко вирішувати будь-які складнощі.

  
Название Фото Описание
косатка
Косатка - символ знання, надійності, заступництва і захисту.
  
Название Фото Описание
папугай
Папуга - символ міцного здоров'я; яскравої та сяючої краси.
  
Название Фото Описание
единорог
Фігурка Однорога - символізує чоловічу непереможність і благородство.
Одноріг допоможе виразити чоловікам своє вірне рицарське служіння жінці, дівчині, покаже, що серце непереможного героя належить лише їй. Дарується на щастя, як оберіг дому від оборотнів, а домочадців від яду, а ще на здійснення бажань.
  
Название Фото Описание
свинья
Свинка вважається символом благополуччя, багатства та достатку.
А ще Свинка - символ родючості та великої кількості дітей у родині.
  
Название Фото Описание
утка
Качка - символізує достаток, щастя і відданість. Качка - символ посередництва між небом і водою. Дві качки, які стоять разом на поличці — для щасливого сімейного життя.
  
Название Фото Описание
кролик
  
Название Фото Описание
волк
Вовк - вожак і родоначальник племені. Талісман принесе своєму володарю успіх та лідерство.
  
Название Фото Описание
пингвин
Пінгвін - дуже своєрідний і незвичайний птах, символ сили і невичерпної енергії.
  
Название Фото Описание
жаба
Фігурку Жаби дарують на благополуччя і достаток, на продовження роду.
Жаба - символ грошей і вкритої краси, принесе своєму володарю безмежне щастя. Особливо, талісман допоможе в коханні - обов'язково відбудеться зустріч з хорошою людиною. А в дружбі допоможе зберегти вірність і щирість.
  
Название Фото Описание
дракон
Мода на фігурку Дракона прийшла до нас зі стародавнього Китаю, де він є символом щастя, вдачі, мудрості, оскільки Дракон може існувати у двох світах: земному і потойбічному. А ще фігурка Дракона завжди повинна бути поряд з фігуркою Білого Тигра.
  
Название Фото Описание
черепаха
Черепаха відвіку вважається символом мудрості та довголіття. Володар цього чудового створіння матиме плавне та стабільне підвищення прибутків, а також підтримку заможних людей.
  
Название Фото Описание
носорог
Носоріг - надійний та міцний символ захисту від пограбування та нещасних випадків. Поставте його у вітальні, носоріг не дозволить проникнути у Ваш дім людям з поганими намірами.
  
Название Фото Описание
бегемот
Бегемот - джерело позитивних емоцій: символ доброзичливості, благополуччя і багатства; асоціюється з ідеєю води і родючості. Силу, незалежність, спокійну впевненість в собі уособлює Бегемот — символ. Подарунок із двох Бегемотів - на любов, відданість і ніжність.
  
Название Фото Описание
дельфин
Фігурку Дельфіна дарують як оберіг від небезпеки не тільки на воді, в християнстві символізує воскресіння і спасіння. Дві фігурки Дельфінів дарують на збереження подружньої вірності.
  
Название Фото Описание
панда
Панда асоціюється зі спокоєм. Це дуже милий і симпатичний звір. Панда - це символ миру та злагоди.
  
Название Фото Описание
тигр
По фен-шуй, дух Білого Тигра настільки сильний, що кращого захисту від зла, не знайти. Талісман Тигра слід використовувати з великою обережністю, оскільки це дуже люта тварина. При невідповідному відношенні до неї, може випустити свої кігті проти мешканців будинку замість того, щоб захищати їх.Місце Білого Тигра, на заході або з правого боку від вхідних дверей.
  
Название Фото Описание
зебра
Полосата фігурка стане Вашим талісманом. Якщо намітилися зміни у житті, придбайте фігурку Зебри. Цей талісман допоможе без проблем освоїтись на новому місці і легко пережити розлуку з минулим життям.
  
Название Фото Описание
лошадь
  
Название Фото Описание
лев
Даруючи фігурку Лева, Ви підкреслюєте силу, відвагу, величність особи, котрій бажаєте зробити подарунок. Фігурка Лева принесе успіх, здоров'я і оберігатиме свого господаря.Особливою семантикою наділена фігурка Левиці: вона - і символ материнства і атрибут особливої сили кохання.
  
Название Фото Описание
медведь
Фігурка талісман врятує господаря від різних неприємностей, вбереже від пожежі, захистить від нещасних випадків, наділить спритністю, кмітливістю, силою, мудрістю і сміливістю. Фігурка Ведмедя допоможе зберегти родинні традиції, символізує дух охоронця, дух цілителя.
  
Название Фото Описание
кошка
Кішка асоціюється з богинею Єгипту, створює затишок в будинку і зберігає жіноче сімейне щастя. Кіт та Кішка символізують велич ночі: бажання і свободу; затишок і тепло. Для послідовників фен-шуй, Кішка - це символ сили і захисту, у тому числі і від грабіжників, оскільки вночі вона може все дуже добре бачити.
  
Название Фото Описание
петух и курочка
Півень віщує наближення нового дня. Вважається, що він приносить щастя, відганяє від хати нечисту силу; охороняє від відьом, а маленьких дітей - від підміни нечистою силою.

Курочка - символ плодовитості, багатодітності. Фігурка принесе в Ваш дім затишок, багатство, радість спілкування з дітьми.
  
Название Фото Описание
лошадь
  
Название Фото Описание
Слон
Символ величі, добродушності, мудрості. Талісман із зображенням Слона наділить енергією, мудрістю, силою духу, покращить пам'ять і допоможе завоювати авторитет серед друзів. Слони вважаються символом добробуту і благополуччя. За повір'ям, для великого багатства треба зібрати фігурки семи або тридцяти трьох Слоників.
  
Название Фото Описание
сова
Сова традиційно вважається уособленням мудрості.
Вона здатна бачити вночі, відчувати, розуміти та пророкувати події. Талісман у вигляді Сови відкриє своєму володарю таємні знання та секрети мудрості.

 

  

Просмотров Нео-час, магазин морских подарков, эксклюзивных сувениров за 30 дней: 206
Просмотров Нео-час, магазин морских подарков, эксклюзивных сувениров с момента добавления: 36216